Dla kandydatów

Interesujesz się automatyzacją, produkcją, nowoczesnym sterowaniem lub pomiarami? A może po prostu jesteś ambitny, zaangażowany i pełny energii do działania? 

Nikt nie rodzi się ekspertem, każdy za to posiada określoną gamę cech i predyspozycji, które odpowiednio rozwijane mogą stać się naszą wizytówką na wiele lat. Dlatego nie szukamy geniuszy. Szukamy ludzi kreatywnych i nie bojących się pracy – twój zapał i energia mogą stać się początkiem projektu, który zrewolucjonizuje przemysł automatyki!

Aby zostać członkiem naszego koła powinieneś zapoznać się z zakładką Kilka słów o KNAP oraz obowiązującym regulaminem. To przybliży ci zakres naszych obowiązków oraz obszar działania. Po przeczytaniu niezbędnych informacji o kole prosimy o wysłanie indywidualnego e-maila dot. chęci rekrutowania się do KNAP na adres:

knap@wip.pw.edu.pl

lub bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za rekrutację/na profil Facebook „Koło Naukowe Automatyki Przemysłowej”.

Na co najbardziej zwracamy uwagę w przesyłanej wiadomości?

Przede wszystkim – daj nam się poznać. Napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach i mocnych stronach. Pomyśl, czego chciałbyś się nauczyć jako członek KNAP. A może masz już swój projekt, który chciałbyś udoskonalić lub po prostu pochwalić się nim? Z chęcią poznamy także twoją propozycję na to, w jakiej funkcji najlepiej byś się sprawdził w naszym zespole.

Mailowo umawiamy się na spotkanie w odpowiadającym dla obu stron terminie i ustalamy szczegóły.

Pamiętaj, że „kto stoi w miejscu, ten się cofa”, dlatego osobisty rozwój powinien być dla Ciebie wartością, o którą warto zadbać. A my pomożemy Ci tego dokonać!